1. CREDITREFORM

  Creditreform

  Creditreform

  Tere tulemast Creditreform Eesti kodulehele!
   

  Creditreform Eesti OÜ on võlgade sissenõudmisega tegelev ettevõte, mis on tegutsenud Eestis alates 2002. aastast.
   

  Loe edasi...

 2. VÕLGADE SISSENÕUDMINE

  Võlgade sissenõudmine

  Võlgade sissenõudmine

  Võlgnik asub Eestis või välismaal?
   

  Nõuame võlgnevusi sisse olenemata võlgniku asukoha riigist.
   

  Loe edasi...

 3. VÕLGADE ENNETAMINE

  Võlgade ennetamine

  Võlgade ennetamine

  Kuidas ennetada võlglaste tekkimist?
   

  Koostöös meiega on võimalik muuta raha liikumise kiirust ja likviidsust veelgi paremaks.
   

  Loe edasi...

 4. VÕLGNIKULE

  Võlgnikule

  Võlgnikule

  Kas Teie võlgnevus on antud menetlemiseks inkassoettevõttele Creditreform Eesti OÜ?
   

  Olete saanud meilt inkassonõudekirja?
  Võtke meiega kindlasti ühendust ja leiame üheskoos parima lahenduse!
   

  Loe edasi...

 5. VÕTA ÜHENDUST

  Võta ühendust

  Võta ühendust

  Kui Te soovite saada pakkumist, Teil on tekkinud küsimusi või soovite rohkem informatsiooni meie tegevuse kohta, võtke meiega julgesti ühendust.
   

  Täida vorm

Uudised

Creditreform: maksedistsipliin Eestis paraneb

Rahvusvahelise inkassofirma kohalik haru Creditreform Eesti OÜ menetlusse lisandus uusi võlanõudeid möödunud aastal üle 27 000. Võrreldes ülemöödunud aastaga vähenes ettevõtte poolt 2011. aastal käsitletud nõute hulk peaaegu neljandiku võrra.

Creditreform Eesti tegevjuht Reimo Tomingase sõnul on nii meie ettevõtete kui eraisikute maksedistsipliin võrreldes kriisi sügavama perioodiga märkimisväärselt paranenud, teatas ettevõte.

„Kuna ettevõtted ei anna enam nii lihtsalt arvelduskrediiti, siis on vähenenud inkassomenetlusse jõudvate võlanõuete hulk. Ning tasapisi taastuv tööturg mõjutab positiivselt eraisikute maksevõimet,“ kommenteeris Tomingas.

Värske Creditreformi rahvusvahelise uuringuteosakonna raport toob samuti välja, et võrreldes 2010. aastaga vähenes möödunud aastal Eestis pankrotti sattunud ettevõtete arv pea poole võrra (49,2 %). Veelgi hoogsam oli pankrotistunud ettevõtete arvu vähenemine Lätis, kus võrreldes tunamullusega juhtus neid möödunud aastal 66,8 % vähem. Pannes siia kõrvale Leedu, kus pankrottide arv õige pisut (1,1%) kasvas, võib tõdeda, et Baltikumis on tõsistesse makseraskustesse sattunud ettevõtete arv tervikuna märkimisväärselt vähenenud. Samas vaadates möödunud aastal pankrotti läinud ettevõtete absoluutarve (Eestis 256, Lätis 800, Leedus 1512) on olukord Balti majandusruumis jätkuvalt pingeline.


10 aastat Eestis tegutsenud Creditreform Eesti OÜ on Euroopa juhtiva ning Baltikumi suurima inkassofirma Creditreform International tütarfirma. Ettevõttes töötab praegu 34 inimest ning ainsa Eesti tegutseva inkassofirmana tegeletakse kõnekeskuse abil võlgnikega 7 päeva nädalas.

   

Soovid rohkem infot?

  Võta ühendust

Vaata, kes ei täida oma kohustusi!

Võlglased